Silver Smithy - producent biżuterii srebrnej i srebrnej pozłacanej.
Zajmujemy się projektowaniem biżuterii, produkcją biżuterii srebrnej i srebrnej pozłacanej oraz sprzedażą detaliczną i hurtową.
Głównym naszym asortymentem są: zawieszki srebrne i zawieszki srebene pozłacane.
Dzięki zastosowaniu najnowszych technik komputerowych, wydruków 3D opartych na technologii 25 mikronów, odlewarki próżniowej oraz złożonemu procesowi polerowania oferujemy biżuterię na najwyższym poziomie jakości.
Nasza pracownia mieści się w centrum malowniczej Saskiej Kępy w Warszawie.
Zajmujemy się projektowaniem biżuterii i przygotowaniem modeli do wydruku 3D. Wykonuję biżuterię taką jak: zawieszki, pieścionki, obrączki, kolczyki, zawieszki firmowe śr 8mm i inne. Każdy projekt powstaje na podstawie np.szkicu, zdjęcia lub tylko opisu. Na podstawie tych informacji zostaję przygotowany projekt biżuterii, a klient otrzymuje wizualizację komputerową prezentującą biżuterię w różnych materiałach czy też z różnymi kamieniami. Na tym etapie można oszacować jaką biżuteria będzie posiadała wagę.  Po zatwierdzeniu projektu przygotowywuje model do wydruku 3D w wosku odlewniczym do odlewu lub w polimerze do wykonania formy silikonowej. Koszt projektu zaczyna się od 50zł netto do kilkuset. Poniżej kilka przykładowych wizualizacji:
PROJEKTOWANIE BIŻUTERII
Copyright © 2016. SilverSmithy. Wszystkie prawa zastrzeżone. 
Użytkowanie strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Adres: Ul.Saska 99 lokal U-1 ♦ 03-914 Warszawa ♦ silversmithy@silversmithy.pl ♦ tel.+48502389003
Numer rachunku bankowego: 11 1050 1025 1000 0091 3303 7219Sprzdaż hurtowa - proszę o kotakt e-mail: silversmithy@silversmithy.com